Dr Jacek Wałdoch powołany na stanowisko Dyrektora Uniwersyteckiego Centrum Mediacji i Arbitrażu na kolejną kadencję

Dr Jacek Wałdoch (Katedra Historii Prawa) został powołany na stanowisko Dyrektora Uniwersyteckiego Centrum Mediacji i Arbitrażu na kolejną kadencję (2024-2028).

Akt powołania wręczył Rektor UG prof. dr hab. Piotr Stepnowski wraz z Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej dr hab. Anną Jurkowską-Zeidler, prof. UG.

Uniwersyteckie Centrum Mediacji i Arbitrażu UG to jednostka ogólnouniwersytecka, która służy edukacji młodych prawników w zakresie pozasądowego rozwiązywania sporów, jak również oferuje usługi mediacji podmiotom zewnętrznym.

Serdecznie gratulujemy Panu doktorowi i życzymy wielu sukcesów!

Data publikacji: poniedziałek, 7. Październik 2024 - 09:25; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski Ostatnia zmiana: poniedziałek, 7. Październik 2024 - 09:27; osoba wprowadzająca: Sławomir Dajkowski